Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu illustrator Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Çizimleri Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim

İllustrator Kursu ile sofistike sanat işlerinizi, illustrasyonlarınızı bilgisayar ortamında üretmeyi Adobe illustrator yazılımını kullanmayı öğrenerek yapabileceksiniz. Endüstri standartı olmuş illustrasyon yazılımı olan Adobe illustrator, en yakın rakibi Freehand'in gelişiminin durmasıyla da ciddi oranda öne çıkmıştır. İllustrator Kursu akabinde, Adobe illustrator'un çizme araçlarını, esnek renk kontrollerini, profosyonel yazı kontrollerini kullanmayı öğrenmiş olacaksınız. İllustrator Kursu ile profesyonel tasarımlara merhaba!

İllustrator Kursu sonrası, yapılabilecek tasarımlar gözlerinizde parlayacaktır. Türkiye'de Freehand'in illustrator'a üstünlüğü sürmektedir. illustrator, halühazırda daha az sayıda tasarımcı tarafından kullanılıyor olmasına rağmen, tasarım dünyasındaki ağırlığını her geçen gün arttırmaktadır.

İllustrator Kursu, Adobe illustrator'un tüm potansiyelini size gösterecektir. Adobe illustrator'un zaman kazandıran özellikleri; kolay erişim seçenekleri size hızlıca ve sezgisel olarak çalışmayı sağlayacaktır. Diğer Adobe uygulamarıyla sıkı entegrasyon halinde olan Adobe illustrator sıradışı işler üretmeniz için sadece sizin dokunuşunuzu beklemektedir. İllustrator Kursu ile tasarımlarınız herkese göz kırpacak!

İllustrator Kursu - Eğitmenlerimiz

Güzel Sanatlar Fakültesi veya Medya Teknolojileri konularında eğitim almış eğitmenlerimiz, alanında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

İllustrator Kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü, güçlü bilgisayarlı ve hızlı internet bağlantılı sınıflarda yapılır.

İllustrator Kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

İllustrator Kursu - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

İllustrator Kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya grafik İllustrator kursunu arayınız.
Kendi İşyerinizde veya Evinizde Bire-bir Illustrator Kursu


Kendi eviniz veya işyerinizde bire-bir illustrator kursunun en önemli özelliği: Illustrator programını kendi iş yeriniz veya evinizde öğrenebilirsiniz. Ev konforunun yanında, İstanbul trafik sıkıntısını yaşamadan, stresten ve trafikten uzak bir şekilde kendi bilgisayarınızda adobe illustrator öğrenebilirsiniz.


Temel Seviyeden - En İleri Seviyeye kadar Özel Illustrator Dersleri


Kendi işyeri veya evinizde Adobe illustrator'ın ilk versiyonlarından beri illustrator'ı programını kullanan; matbaalar, kurumsal firmalar, grafikerler, tasarımcılar, eğitim firmaları, öğrenciler başta olmak üzere tüm bilgisayar kullanıcılarına Adobe Illustrator programının eğitimlerini vermiş, alanında çok başarılı usta eğitmenlerden ders alırsınız.


İstanbul'da Bire bir Illustrator Eğitimi


Kalabalık gruplar yerine bire-bir (isteğe bağlı arkadaş olabilir) Özel ders verimliliğinde Illustrator Programı ve basılı görseller ile ilgili konular sektöre yönelik anlatılır. Grup - sınıf ortamlarında yaşanılan sıkıntılar ve diğer kursiyerlerden kaynaklanan yavaşlamalar yaşanmadığı gibi, sizin bildiğiniz veya sektörünüzü ilgilendirmeyen Illustrator konuları atlanarak amaca en uygun, hızlı ve ekonomik yoldan ulaşılır. Bire-bir Illustrator kursu sayesinde 200 saatlik bir illustrator eğitimi 20 saat gibi kısa bir sürede çok rahat tamamlanabilmektedir.


Illustrator Kursunun saatine siz karar verin, işlerinizi aksatmayın.


Bire-bir illustrator kurslarımız haftanın her günü; Sabah, öğle ve akşam saatlerinde hizmet vermektedir. İşinizden arta kalan zamanda kendinizi yetiştirebilir ve işlerinizi aksatmadan son teknikleri öğrenmiş olursunuz. Bire-bir illustrator kursumuzda yoğun bir ilgi olduğu için yerinizi önceden ayırtmanızı tavsiye ederiz.


Her Sektöre Yönelik Özel Illustrator Eğitimi


Kendi işyeri veya evinizde Bire-bir Illustrator kurslarımızda: katalog tasarımı, kartvizitler ve davetiyeler, fatura, irsaliye, makbuz, insert, flyer, ofis belgeleri, broşür hazırlayan Tasarımcılar, Üniversiteleri Tasarım Bölümü öğrencileri, Web tasarımında indesign uygulamaları, illustrator genel kullanıcıları vb. sektörlere yönelik illustrator dersleri Adobe Illustrator'ın en güncel ve son sürümü üzerinden anlatılmaktadır. Kursiyerlerimiz en güncel, yeni araçlar ve teknikler ile projesini tamamlar. Kursumuza başlamadan önce gerektiği durumlarda Illustrator programının demo versiyonu yapılandırılarak kursiyer bilgisayarı kursa hazır hale getirilir. Eğitmenlerimiz kendi notebooklarında konuyu anlattıktan sonra, kursiyer kendi bilgisayarında konuyu uygulamalı olarak tamamlar.


Özel Birebir Illustrator, ders kaybı olmayan Illustrator eğitimi


Illustrator kursumuz bire-bir şekilde anlatıldığından dolayı istediğiniz zamanlarda dersi alır ve derse katılmanızı engelleyecek işleriniz çıktığında ertemeler yapabilir, böylece kalabalık gruplarda ve sınıfta olan ders kayıplarından etkilenmezsiniz.

İllustrator Kursu Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu