Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu illustrator Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Çizimleri Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu Tanımı

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu : Moda ve ihtiyaçlar değiştikçe çanta modelleri de buna bağlı olarak değişmektedir. Çanta yapmanın ilk aşaması, çanta modeli çıkarmaktır. Model özelliğine, tekniğe ve ölçülere

uygun hazırlanan bir kalıp ürünün hatasız çıkmasını sağlar.  Çanta modeli üzerinde istediğiniz değişikliği yaparak farklı modeller üretebilirsiniz.

Çanta modeli hazırlamak, bir çantayı tasarlamak kadar önemlidir. Çok iyi tasarlanmış bir çanta, kalıba iyi dönüştürülemezse tasarımın başarısının bir önemi kalmaz. Çanta modelini doğru ölçülendirip, kalıpları ölçüye uygun çıkarabildiğiniz takdirde çanta üretiminde başarılı olabilirsiniz. Bu modül  ile modele ve ölçülere uygun çantayı ölçülendirip  model kalıbını  doğru çıkartabileceksiniz. istediğiniz model ve boyutta çanta kalıbı  hazırlayabileceksiniz. Benzersiz bir çözüm olarak Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu  koleksiyonun henüz ilk asamalarında sundugu mükemmel görsellik ile tasarım-modelhane-yönetim üçgeninin en hızlı ve en mükemmel kararları vermesini saglayacak, fiziksel numune sayısını ve zamanını minimuma indirecek.

Koleksiyon basarısında numunenin önemi Ürün maliyetinin yarıdan fazlası tasarım ve gelistirme asamalarında verilen kararların dogruluguna baglıdır. Bu nedenle koleksiyonun basarısında, numune çaısmalarının hız ve esnekligi önemli rol oynamaktadır. Bu noktada Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu, moda firmalarına çok degerli ek rekabet avantajı saglamaktadır.

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu  Kursu kapsamında sadece yazılım kullanılarak tasarımlar oluşturulmayacaktır.  Tasarım zamanları kısaldı. Üretim maliyetleri düşdü. Müşteri memnuniyeti artırmak mümkündün oldu. Bu sistemleri kullanan işletmelerin personel giderleri ve tanıtımsal çalışmalarına harcadıkları maliyetler çok daha az bir noktaya geliyor.


Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu - Eğitmenlerimiz

Bilgisayar, Moda tasarım,  modelistlik, stilistlik, moda eğitmi alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü,  sınıflarda yapılır.

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

Çanta Aksasuar Modelistliği Kursu  - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

3D Modelistlik Kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya grafik kursunu arayınız.

Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu