Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu illustrator Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Çizimleri Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim

Dünya Grafik Biçki dikiş kursları

BİÇKİ-DİKİŞ


Biçki Dikiş atölyemizde sanayi tipi tam otomatik, yarı otomatik ve mekanik dikiş makinelerimiz ve dikiş atölyemiz vardır. Singer , overlok, reçme remayöz makinası ile stilistlikte çizdiğiniz, modelistlikte kalıbını çıkardığınız tüm modeller ; etek, ceket, pantolon, t-shirt , aksesuar, pens kaydırma , kemer , gizli fermuar dikimlerinin tümü bire bir makine başında interaktif olarak gösterilir.

 Kursumuzda dikiş atölyemizde tüm materyaller iğne, iplik, kumaş tarafımızdan    verilmektedir. Ayrıntılı bilgi dikiş atölyesi, makine bölümü link

Textille uğraşan herkesin modelist, stilist, moda tasarımcı, modelist yardımcısı stilist yardımcısı üretim müdürüne kadar dikiş mantığını bilmeleri gerekiyor. Model makinacılar kadar dikiş makinasını kullanmalarına gerek yoktur. fakat yapılan işin doğru olup olmadığına dikiş standartlarında olup olmadığını bilmeleri ve model makinacıyı yönlendirmeleri gerekiyor.


Normalde modelistlik , moda tasarımında gösterilen eğitimlerin dışında da tek başına sadece dikiş dikmek isteyen arkadaşlarımız için de ayrı dikiş dersi verilir.


İnteraktif hizmetimiz icinde modelist stilist ve moda tasarımcı arkadaşlarımız için özel interaktif dikiş müfredatı vardır. Bilmeleri gereken tüm dikiş uygulamalarını bu müfretadda bula bilirler. Bunun için bir dikiş hocasına ihtiyacları yoktur.


Dikiş dersleri kursumuzda dikiş meteryallerinin tanıtımları ile başlar. Dikiş meteryalleri ; dikiş makinaları, özel spesial makinaları, overlok reçme ve düz singer makinaları, iplikten kumaşa ve makasa kadar gerekli meteryalleri kapsamaktadır.


Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu