Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu illustrator Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Çizimleri Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim

Assyt Modelistlik Kursu

Assyt Modelistlik Kursu Tanımı

Assyt Modelistlik  Kursu : Kurumumuzda Türkiye ‘de en çok kullanılan Gerber ve Assyst eğitimi  birlikte verilmektedir.  Gerber ‘den sonra Türkiye ‘de en çok kullanılan program Assyst programıdır. Kurumumuzda Assyst eğitimi de interaktif ve model uygulamalı olarak bir ders dahilinde eğitimi verilmektedir. Yani kurumumuza başvurduğunuz zaman Gerber v8 hem de Assyst , ayrıca 3d modelistlik programı alma şansına sahip olacaksınız.

Assyst size en geniş kapsamlı ve hızlı pastal serme programını sunuyor.Pastal planı, ekrandaki menüleri seçmek zorunda kalmadan, fonksiyonlara uygun tasarlanmış klavye tuşları ile çok hızlı ve verimli olur..Daha önce oluşturduğunuz bir pastalı ekrana çağırıp yeni pastalınızı ona göre yerleştirebilirsiniz.Pastalınıza istediğiniz kadar yatay ve dikey rapor çizgileri yaratabilirsiniz.Çizgili veya ekoseli modellerinize ait kalıplarınızın raporlarını otomatik yerleştirerek, verimli ve kaliteli üretim elde edebilirsiniz.


Assyt Modelistlik  Bilgisayarlı Modelistlik dediğimiz zaman birçok program aklımıza gelmektedir. Bu programlar içerisinde en çok kullanılan programlar Gerber, Assyst, ve d,ğerlerei diye devam eden programlardır. Bizim kurumumuzda uygulanan sistemde, Gerber ve Assyst programları beraber verilmekte olup; isteyenlere ayrı ayrı da eğitimi gösterilmektedir.

Assyt Modelistlik Kursu - Eğitmenlerimiz

Bilgisayar, Moda tasarım, eğitm alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

Assyt Modelistlik Kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü,  sınıflarda yapılır.

Assyt Modelistlik Kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

Assyt Modelistlik Kursu - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

Assyt Modelistlik Kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya Assyt Modelistlik kursunu arayınız.

Assyt Modelistlik Kursu Assyt Modelistlik Kursu Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu