Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu illustrator Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Çizimleri Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim

 3D Modelistlik Kursu

3D Modelistlik Kursu Tanımı

3D Modelistlik Kursu : bilgisayarda hazırlanan kalıpların 3 boyutlu birlestirilmesi ve sanal numune hazırlanarak bilgisayarda manken üzerinde incelenerek kontrol edilmesini saglayan 3D Modelistlik Kursu artık hizmenizde.

3D (boyutlu) modeklistlik kursumuzda birden fazla programımız mevcuttur. Modelistlikte kullandığımız 3d program ayrı, stilistlik te kullandığımız , 3d porogramı ayrı, ikisini senkorize kullanıla bilmekteyiz. Artık üç boyutlu sistemlerde o kadar teknik noktalar gelişti ki bu gelimiş boyutlama sistemlerini biz size ayrı ayrı sunmaya karar verdik.

Benzersiz bir çözüm olarak 3D Modelistlik Kursu, koleksiyonun henüz ilk asamalarında sundugu mükemmel görsellik ile tasarım-modelhane-yönetim üçgeninin en hızlı ve en mükemmel kararları vermesini saglayacak, fiziksel numune sayısını ve zamanını minimuma indirecek.

Koleksiyon basarısında numunenin önemi Ürün maliyetinin yarıdan fazlası tasarım ve gelistirme asamalarında verilen kararların dogruluguna baglıdır. Bu nedenle koleksiyonun basarısında, numune çaısmalarının hız ve esnekligi önemli rol oynamaktadır. Bu noktada 3D Modelistlik Kursu, moda firmalarına çok degerli ek rekabet avantajı saglamaktadır.

3D Modelistlik  Kursu kapsamında sadece yazılım kullanılarak tasarımlar oluşturulmayacaktır. 3D Modelistlik  Tasarım zamanları kısaldı. Üretim maliyetleri düşdü. Müşteri memnuniyeti artırmak mümkündün oldu. Bu sistemleri kullanan işletmelerin personel giderleri ve tanıtımsal çalışmalarına harcadıkları maliyetler çok daha az bir noktaya geliyor.

3D Modelistlik Kursu - Eğitmenlerimiz

Bilgisayar, Moda tasarım,  modelistlik, stilistlik, moda eğitmi alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

3D Modelistlik Kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü,  sınıflarda yapılır.

3D Modelistlik Kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

3D Modelistlik Kursu - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

3D Modelistlik Kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya grafik 3D modelistlik kursunu arayınız.

Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu