Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu illustrator Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Çizimleri Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu -Tanımı

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu: Moda tasarımcının kafasındaki tasarım çok kısa sürede üretimsel bir konsepte gelebiliyor. Tasarımının kalıpta nasıl durduğunu, hangi kumaşla nasıl durduğunu kumaşı kesmeden dikmeden her ayrıntısına kadar önden arkadan görebilmek mümkün. Bunu 3d programlarıyla yakalamanız mümkündür.


3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu Artık öyle bir noktaya gelindi ki Corel ve Photoshop illustrator gibi  programlara ihtiyaç çok az kaldı. Çünkü üç boyutlu programlarda bir boyutlandırma yaparak hem önünü hem arkasını (gösterdiğimiz 3d örnek video dersimizde bunu görebileceksiniz) dizayn edip sonra da bu dizayn ettiğimiz kısmının üzerine anında şovsal amaçlı defile imkanına da sahipsiniz. Bu noktalarda 3 boyutlu programların ne derece önemli olduğunu görüyoruz. Artık iki boyutlu programların ömürlerini hızlı bir bir şekilde tamamladıklarını görmemiz gerekiyor.


3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu

Bilgisayarda hazırlanan 2 boyutlu kalıpları, 3 boyutlu mankenler (standart veya ölçüleri degistirilebilen) ve kumas bilgileri, 3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu ile biraraya getirilir ve ekranda gerçek görüntü ile giysinin manken üzerindeki durusu kumas, desen ve renk çesitleri ile elde edilir. 3 Boyutlu bu görüntü üzerinden giysinin durusu, dengesi, dikis hatları ve farklı kumas çesitleri kontrol edilebilir. Tasarımı hazırlayan stilistin yaratıcılık kaygıları ve kalıpları hazırlayan modelistin üretilebilirlik endiselerini aynı anda görsel bir malzeme üzerinde çözebilen 3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu ile, fiziksel numune hazırlama asamasına gelmeden birçok sorun ortadan kaldırılmıs ve karar verme ve uzlasma çok daha kısa sürede tamamlanmıs olur.

Uzmanlasmıs hizmet anlayısıyla proje çalısmaları 3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu kurdugu uzun dönemli ve gelecege dönük çalısma stratejisi çerçevesinde 3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu için uzmanlasmıs hizmetlerle sizleri aramızda görmek istiyoruz.

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu - Eğitmenlerimiz

Bilgisayar, Moda tasarım, eğitm alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü,  sınıflarda yapılır.

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya grafik 3D Stilistlik kursu nu arayınız.

3D Bilgisayarlı Stilistlik kursu


MODA TASARIM DESİNATÖRLÜK...

 BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK

Günümüzde artık kalemle çizim tasarıma malesef rağbet edilmemektedir. Photoshop Corel gibi programlar etkin kullanılmaktadır, fakat artık onların yerine 3Boyutlu programlar ön plana cıkmakta ve kısa sürede tasarımlar yapılabilmektedir.

Bununla ilgili videoyu yantaraftaki panelde izleminizi tavsiye ederim

Merhaba Dünya grafik eğitim merkezine Hoşgeldiniz... Moda tasarım, Bilgisayarlı Modelistlik, Gerber, Assyst, Stilistlik, 3d Moda tasarımı, Desinatörlük, Dikiş nakış, baskı eğitimlerini online olarak vermekteyiz. Online hizmetimiz bizim bilgisayarımızdaki ekran görüntüsü sizin bilgisayarınızda. Bir tuşa basınca siz bizim ekranımızı görüyorsunuz, bir tuşa basınca biz sizin ekranızı görüyoruz. Aynı mausu kullanıyoruz. Sesli ve görsel görüşüyoruz. Ders anında soru sorup cevabını alabiliyorsunuz. Ders tekrarlarını ileri geri alarak izleye biliyorsunuz. Ders notlarını bilgisayardan alabiliyorsunuz. Bilgisayarda yaptığın çalışmaları hocana göstererek değerlendirme yapmasını isteyebiliyorsunuz. İş hayatına girdiğinde takıldığında sormak istediğin soruları bir şifre ile bağlanıp hocanızdan sorup yardım alabiliyorsunuz.  Yol sıkıntısı yok, yol ücreti yok. Esnek zamanlı eğitim. İşten eve gelip dinlenip yemeğini yiyip çayını al geç bilgisayarın karşısına, bir şifreyle bağlan dersine. Sen kursa gitme, kurs ve hocan sana gelsin. Senet sözleşme yok, ilk iki ders ücretsiz. Misafir olarak ilk iki dersi aldıktan sonra dersi beğendiniz ise ilk taksiti ödeyip başlıyorsunuz. Bir ay sonra ödeme zamanı geldiğinde; kursunuzdan, eğitiminizden memnunsanız ödeme yapıyorsunuz, memnun değilseniz, ödeme yapmıyorsunuz. İşte eğitimine ve hizmetine, güvenme budur. Diğer kurslar gibi sıra senetler imzalatıp ister beğen, ister beğenme, ister gel, ister gelme, ödeyeceksin yok. Beğendiğin verim aldığın eğitimin parasını ödüyorsun.    Lütfen online dersimize misafir olarak katılmanızı bekliyoruz.    İlk iki dersimiz ücretsizdir bekliyoruz...                         Dünya Grafik Eğitim Merkezi Online Hizmet.                                                                                                                   
Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu