Ayakkabı Modelistliği Kursu

Ayakkabı Modelistliği Kursu Tanımı

              Ayakkabı Modelistliği : Ayakkabı sektöründe tasarım çok önemlidir. Vücudun bütün yükünü taşıyan ayakkabı hem sağlam hem de modaya uygun olmalıdır. Yapılan tasarımlar istekleri tam anlamıyla karşılayabilmelidir.  Bilişim çağında bulunmamızdan dolayı artık bilgisayar sistemleri  de ayakkabıcılık sektörüne girmiştir. Ülkemizde de bu geliĢmeler yavaş yavaş kendini  göstermektedir. Günümüzde değişik firmalar, çizim programlarını üç boyutlu hazırlayıp ıstampaların daha hızlı ve düzgün yapılabilmesini sağlamaktadır.

             Bu bilgisayar ortamında üç boyutlu model yapımını ve buna göre ıstampaların hazırlanışını ayrıntılarıyla öğreneceksiniz. Ders sonunda  ıstampaların hazırlanması için gerekli olan işlemleri uygulama becerisine sahip olabileceksiniz.Benzersiz bir çözüm olarak Ayakkabı Modelistliği  koleksiyonun henüz ilk asamalarında sundugu mükemmel görsellik ile tasarım-modelhane-yönetim üçgeninin en hızlı ve en mükemmel kararları vermesini saglayacak, fiziksel numune sayısını ve zamanını minimuma indirecek. Koleksiyon basarısında numunenin önemi Ürün maliyetinin yarıdan fazlası tasarım ve gelistirme asamalarında verilen kararların dogruluguna baglıdır. Bu nedenle koleksiyonun basarısında, numune çaısmalarının hız ve esnekligi önemli rol oynamaktadır. Bu noktada Ayakkabı Modelistliği moda firmalarına çok degerli ek rekabet avantajı saglamaktadır.


Ayakkabı Modelistliği Kursu   kapsamında sadece yazılım kullanılarak tasarımlar oluşturulmayacaktır.  Modelistlik  Tasarım zamanları kısaldı. Üretim maliyetleri düşdü. Müşteri memnuniyeti artırmak mümkündün oldu. Bu sistemleri kullanan işletmelerin personel giderleri ve tanıtımsal çalışmalarına harcadıkları maliyetler çok daha az bir noktaya geliyor.

Ayakkabı Modelistliği Kursu - Eğitmenlerimiz

Bilgisayar, Moda tasarım,  modelistlik, stilistlik, moda eğitmi alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

Ayakkabı Modelistliği Kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü,  sınıflarda yapılır.

Ayakkabı Modelistliği Kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

Ayakkabı Modelistliği Kursu - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

Modelistlik Kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya grafik  kursunu arayınız.

Sitede Çalışma var Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak facebook gurubumuzda mevcuttur. Lütfen üye olun. Dünya Grafik eğitim merkezindeki tüm dersler, Ücretsiz olarak Youtube kanalımızda mevcuttur. Lütfen abone olun.

          Şimdiye kadar dünya grafik eğitim merkezinden eğitim almış, veya almak istemiş fakat belli gerekcelerden dolayı eğitim alamamış, maddi imkansızlıklar veya sağlık sorunları sebebi ile kısacası  her nesebeble olursa olsun,  derslere katılamamış, veya katılmış yarım bırakmış, ama derslerinin eksik olduğunu düşünen, veya eğitim almış ama eğitimlerini tekrar hatırlamak üzere ihtiyaç duyan tüm eski öğrencilerimize koşulsuz olarak açık davettir. Aşağıdaki (lütfen dikkat) bölümündeki linkleri tıklayarak dünya grafik eğitim merkezinin tüm eğitimlerini artık ücretsiz olarak internet üzerinden youtube kanalımız ve facebook  gurubumuzda yayınlanmaktadır. Bu davete  katılmanızı sizlerden bekliyorum… Kimin eğitim konusunda eksiği varsa buyursun alsın… Rabbim hayırlı etsin inşallah…                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                                                                               

Dünya grafik ailesinden açık çağrı Mustafa Yazıcıoğlu